Hello & Welcome to our community. Is this your first visit? Registrarse
Siguenos
Siguenos en Facebook Siguenos en Twitter
Hola Bienvenido a Catalunya Futbol, registrate, participa y comparte tu experiencia con los demás foreros Unete Ahora
VPS SSD
Página 24 de 24 PrimerPrimer ... 14222324
Resultados 231 al 240 de 240
Like Tree10Likes

Tema: JUVENIL 2ªdiv. Grupo 17- Quinielas-Resultados-Comentarios. Temp. 2017/18

  1. #231
    Status
    Desconectado
    Administrador Avatar de andelain
    Fecha de ingreso
    19 mar, 11
    Mensajes
    10,483

    Re: JUVENIL 2ªdiv. Grupo 17- Quinielas-Resultados-Comentarios. Temp. 2017/18

    Saludos







    Ver Calendario Ver Resultados Ver Tabla Cruzada Tabla Goleadores Ver clasificación detallada

    Equipos Partidos Goles Últimos Sanción
    Ordenar por: Puntos J. G. E. P. F. C. Puntos
    1 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "A" 58 24 19 1 4 121 48 G E G G G 0
    2 SISTRELLS C.F. "A" 56 23 18 2 3 98 31 G P E G G 0
    3 FUNDACIO P. CE. JUPITER "D" 51 22 16 3 3 76 31 G E G G G 0
    4 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A" 48 22 15 3 4 100 51 E G G G G 0
    5 SARRIA, C.P. "C" 45 22 14 3 5 75 42 E G E P P 0
    6 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "C" 31 23 9 4 10 57 55 G G P P G 0
    7 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU "D" 28 21 8 4 9 37 53 G P G G E 0
    8 OLYMPIA II CLUB ESPORTIU "B" 24 23 7 3 13 57 81 P P E G G 0
    9 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT "A" 24 23 7 3 13 57 71 P P P P P 0
    10 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE "A" 22 23 7 1 15 61 98 G G G P P 0
    11 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS "C" 19 22 5 4 13 43 80 P P P P P 0
    12 PUBILLA CASAS, C.E. "A" 18 23 5 3 15 49 72 P E P P P 0
    13 SANTA EULALIA, C.F. "C" 17 21 5 2 14 39 66 P P G P P 0
    14 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "A" 12 22 4 0 18 36 127 P G P G G 0

    “No seas rápido al juzgar: Es mejor preguntarse y darse tiempo para responder antes de juzgar”.

  2. #232
    Status
    Desconectado
    Administrador Avatar de andelain
    Fecha de ingreso
    19 mar, 11
    Mensajes
    10,483

    Re: JUVENIL 2ªdiv. Grupo 17- Quinielas-Resultados-Comentarios. Temp. 2017/18

    Saludos




    JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 17 Temporada 2017-2018


    CASA FUERA ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS C FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A FUNDACIO P. CE. JUPITER D GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA B OLYMPIA II CLUB ESPORTIU B PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A POMAR, C.D. A PUBILLA CASAS, C.E. A Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A SANT IGNASI CLUB ESPORTIU D SANTA EULALIA, C.F. C SARRIA, C.P. C SISTRELLS C.F. A UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE A
    ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 1 - 2 1 - 4 1 - 10 J 27 J 21 1 - 5 3 - 9 J 9 0 - 5 J 30 2 - 3 4 - 2 2 - 3 1 - 11 J 28
    ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C 8 - 1 6 - 2 J 27 1 - 2 J 11 2 - 2 0 - 2 J 29 3 - 2 3 - 3 4 - 1 3 - 1 2 - 4 2 - 1 0 - 4
    ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS C 0 - 1 3 - 3 3 - 2 2 - 2 J 19 1 - 3 2 - 5 J 7 4 - 1 J 28 1 - 1 1 - 2 2 - 5 J 30 3 - 4
    FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A 0 - 1 2 - 2 1 - 4 3 - 3 J 30 3 - 1 J 28 J 18 2 - 2 2 - 5 3 - 0 3 - 2 1 - 7 0 - 3 0 - 3
    FUNDACIO P. CE. JUPITER D 5 - 0 2 - 0 9 - 0 6 - 2 J 30 4 - 3 J 23 3 - 1 2 - 0 J 28 3 - 1 2 - 1 0 - 1 6 - 1
    GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA B J 26 J 15 J 20 J 24 J 12 J 2 J 28 J 22 J 18 J 16 J 29
    OLYMPIA II CLUB ESPORTIU B 7 - 3 0 - 4 J 29 5 - 2 1 - 4 1 - 4 J 27 3 - 3 2 - 2 1 - 3 5 - 3 2 - 4 0 - 6 2 - 4
    PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 11 - 2 7 - 0 4 - 3 4 - 1 5 - 1 J 27 8 - 3 J 15 6 - 3 2 - 3 6 - 1 7 - 1 J 29 4 - 2 10 - 3
    POMAR, C.D. A J 24 J 14 J 22 J 3 J 8 J 17 J 12 J 30 J 1 J 26 J 10 J 6 J 19 J 28 J 20
    PUBILLA CASAS, C.E. A 3 - 0 0 - 2 6 - 3 J 29 2 - 6 J 13 4 - 0 2 - 4 J 16 2 - 5 4 - 2 2 - 2 2 - 3 0 - 4 0 - 3
    Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A 15 - 2 4 - 3 6 - 0 4 - 5 J 29 J 23 7 - 2 5 - 3 J 11 4 - 2 5 - 2 J 27 4 - 2 1 - 2 9 - 2
    SANT IGNASI CLUB ESPORTIU D J 29 2 - 1 J 27 2 - 1 0 - 1 3 - 2 2 - 5 J 25 3 - 0 2 - 6 3 - 3 1 - 1 2 - 0 3 - 2
    SANTA EULALIA, C.F. C 7 - 1 J 30 1 - 2 0 - 1 1 - 8 J 28 0 - 5 J 21 5 - 2 2 - 1 0 - 2 0 - 1 2 - 4
    SARRIA, C.P. C 6 - 3 J 28 4 - 0 3 - 2 1 - 1 J 1 4 - 5 3 - 1 J 4 J 30 4 - 5 0 - 0 5 - 0 2 - 3 4 - 2
    SISTRELLS C.F. A 8 - 2 5 - 3 10 - 0 7 - 2 3 - 0 J 25 3 - 0 2 - 2 J 13 5 - 1 4 - 4 5 - 1 J 29 J 27 8 - 4
    UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE A 3 - 4 4 - 3 3 - 3 3 - 9 2 - 6 J 14 3 - 5 1 - 4 J 5 J 27 1 - 2 J 30 3 - 4 2 - 7 0 - 4

    “No seas rápido al juzgar: Es mejor preguntarse y darse tiempo para responder antes de juzgar”.

  3. #233
    Status
    Desconectado
    Administrador Avatar de andelain
    Fecha de ingreso
    19 mar, 11
    Mensajes
    10,483

    Re: JUVENIL 2ªdiv. Grupo 17- Quinielas-Resultados-Comentarios. Temp. 2017/18

    Saludos







    Tabla Goleadores Ver todos los grupos
    Jugador Equipo Grupo Partidos Jugados Goles Goles partido
    AGUERO REJALA, MATIAS JESUS PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE GRUP 17 24 32 (5 de penalti) 1,3333
    PUIG ROLDAN, ALBERT SISTRELLS C.F. GRUP 17 24 31 1,2917
    CABAÑAS GAZA, GERARD FUNDACIO P. CE. JUPITER GRUP 17 23 24 1,0435
    LAFUENTE DOMINGO, ALVARO PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE GRUP 17 23 22 0,9565
    BELHADY ISMAEL, KARIM Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS GRUP 17 22 20 0,9091
    BURGOS MARTÍNEZ, GERARD ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F GRUP 17 19 18 (4 de penalti) 0,9474
    SALORT MARTÍNEZ, GUILLEM PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE GRUP 17 19 16 0,8421
    GUNDIN ASPERÓ, ALEJANDRO FUNDACIO P. CE. JUPITER GRUP 17 20 16 0,8000
    PADRON EGIDO, ALEX Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS GRUP 17 20 15 (2 de penalti) 0,7500
    AMAT SEGARRA, PAU SARRIA, C.P. GRUP 17 22 15 0,6818
    GRIMA MARTINEZ, DIEGO SARRIA, C.P. GRUP 17 19 14 0,7368
    GARRIDO LIZANDRA, DIDAC Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS GRUP 17 23 14 (1 de penalti) 0,6087
    VELASCO PRADOS, IVAN Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS GRUP 17 20 13 0,6500
    MEDINA BAUSAN, JAVIER SISTRELLS C.F. GRUP 17 20 13 0,6500
    HALHOUL MESBYH, HAMZA PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE GRUP 17 22 13 0,5909
    BOSSER OLIVER, LLUIS OLYMPIA II CLUB ESPORTIU GRUP 17 14 11 (1 de penalti) 0,7857
    MARTIN DUASO, JORDI SISTRELLS C.F. GRUP 17 23 11 0,4783
    BEN-AVRAHAM SAPORTAS, BAR SARRIA, C.P. GRUP 17 14 10 0,7143
    DA SILVA CORREIA , ANDRÉ FILIPE ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F GRUP 17 16 10 0,6250
    MOLINA OJEDA, CRISTIAN SANTA EULALIA, C.F. GRUP 17 16 10 0,6250
    ORIOL FLORES, NICOLÁS MARIA OLYMPIA II CLUB ESPORTIU GRUP 17 19 10 (2 de penalti) 0,5263
    BEN M'BAREK ACHCHI, TOFIK UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE GRUP 17 20 10 0,5000
    DE BOFARULL OLANO, EDUARDO OLYMPIA II CLUB ESPORTIU GRUP 17 20 10 0,5000
    LEIVA HURTADO, RAUL PUBILLA CASAS, C.E. GRUP 17 22 10 (1 de penalti) 0,4545
    EL ISSAOUI EL KHAYAT, MOHAMED FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT GRUP 17 22 10 0,4545
    ABADÍA GONZÁLEZ, PABLO OLYMPIA II CLUB ESPORTIU GRUP 17 23 10 0,4348
    FRAGO BELMONTE, QUIM ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS GRUP 17 13 9 0,6923
    AYUB KOUSAR, ABDUL HANAN Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS GRUP 17 20 9 0,4500
    MUÑOZ DE LA ROSA, JOSEP UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE GRUP 17 21 9 0,4286
    GONZALEZ AIBAR, KEVIN ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. GRUP 17 21 9 (1 de penalti) 0,4286
    MORENO BURON, MARIO FUNDACIO P. CE. JUPITER GRUP 17 23 9 (1 de penalti) 0,3913
    VICENS RODRIGUEZ, LUCAS PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE GRUP 17 9 8 0,8889
    BEL LAHSEN , HAYTAM SANTA EULALIA, C.F. GRUP 17 19 8 0,4211
    BOUKAHAILA ARAISSI, MOHAMED AMIN FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT GRUP 17 19 8 0,4211
    MARTINEZ SANCHO, AITOR Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS GRUP 17 20 8 0,4000
    MARTIN TRIGUEROS, CRISTIAN SISTRELLS C.F. GRUP 17 21 8 0,3810
    ARCAS MUR, PABLO-RAFAEL PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE GRUP 17 23 8 0,3478
    ROMERO RAMOS, IVAN SISTRELLS C.F. GRUP 17 11 7 0,6364
    PASCUAL POCH, ALEX SANT IGNASI CLUB ESPORTIU GRUP 17 12 7 (1 de penalti) 0,5833
    YOPE COLLAZOS, CERLLY JESUS PUBILLA CASAS, C.E. GRUP 17 14 7 0,5000
    HABBELLAH , YOUNESS UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE GRUP 17 15 7 0,4667
    TENORIO GARCIA, RUBEN FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT GRUP 17 15 7 0,4667
    RIFI CHAOUI, YOUNES FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT GRUP 17 16 7 0,4375
    CHACON DOMINGUEZ, DAVID Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS GRUP 17 21 7 0,3333
    DIAZ MENDEZ, NORKING HORLANDI UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE GRUP 17 23 7 (1 de penalti) 0,3043
    DIAZ DOTEL, ANDIVER ANTONIO PUBILLA CASAS, C.E. GRUP 17 23 7 0,3043
    BALTA SANCHEZ, ALBERTO GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA GRUP 17 8 6 (1 de penalti) 0,7500
    ESCRICHE SANTOS, VICTOR SARRIA, C.P. GRUP 17 15 6 0,4000
    VILAJOSANA MARTORELL, PAU ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS GRUP 17 15 6 0,4000
    IGUALADOR SORIANO, RAUL SANT IGNASI CLUB ESPORTIU GRUP 17 15 6 (1 de penalti) 0,4000
    ARZU MAXIMO, JAMEL UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE GRUP 17 17 6 0,3529
    GOMEZ AGUILAR, DAVID FUNDACIO P. CE. JUPITER GRUP 17 21 6 0,2857
    ALSINA GONZALEZ, ALEJANDRO FUNDACIO P. CE. JUPITER GRUP 17 21 6 0,2857
    DE ABAJO MARTINEZ, ANGEL Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS GRUP 17 22 6 0,2727

    “No seas rápido al juzgar: Es mejor preguntarse y darse tiempo para responder antes de juzgar”.

  4. #234
    Status
    Desconectado
    Administrador Avatar de andelain
    Fecha de ingreso
    19 mar, 11
    Mensajes
    10,483

    Re: JUVENIL 2ªdiv. Grupo 17- Quinielas-Resultados-Comentarios. Temp. 2017/18

    Saludos








    GOLEADORES







    TAGRO , BEDI ARTHUR FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT GRUP 17 14 5 0,3571
    MATIÑO FERRANDIZ, MARK SARRIA, C.P. GRUP 17 16 5 (1 de penalti) 0,3125
    FERNANDEZ FRANCO, IMAR ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS GRUP 17 18 5 0,2778
    RIU GIRALT, MARC ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS GRUP 17 18 5 0,2778
    PICH-AGUILERA BATLLE, JOAQUÍN OLYMPIA II CLUB ESPORTIU GRUP 17 18 5 0,2778
    JIMENEZ GARCIA, AIRON ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F GRUP 17 19 5 0,2632
    LARA COELLO, JOEL ALBERTO ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F GRUP 17 19 5 0,2632
    VIEDMA TEROL, SANTIAGO ANTONIO FUNDACIO P. CE. JUPITER GRUP 17 20 5 0,2500
    HIDALGO FABREGA, IAN Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS GRUP 17 21 5 0,2381
    EL AISSAOUI , HAMZA FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT GRUP 17 22 5 0,2273
    CARBONELL GIL, MARC FUNDACIO P. CE. JUPITER GRUP 17 22 5 (2 de penalti) 0,2273
    BUSQUETS MOREU, ALEX SARRIA, C.P. GRUP 17 22 5 0,2273
    CUEVAS SIERRA, SANTIAGO UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE GRUP 17 22 5 0,2273
    MARCOS RUIZ, ADRIÀ SISTRELLS C.F. GRUP 17 13 4 0,3077
    GARCIA-NIETO TIANA, EDUARDO SANT IGNASI CLUB ESPORTIU GRUP 17 14 4 0,2857
    NOVELLA CANUT, DAVID SANTA EULALIA, C.F. GRUP 17 16 4 0,2500
    VELAIRE MUÑOZ, PAU ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F GRUP 17 17 4 0,2353
    LOPEZ REY, VICTOR ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS GRUP 17 18 4 0,2222
    ORDOÑEZ GIMENEZ, ADRIAN URIEL SISTRELLS C.F. GRUP 17 19 4 0,2105
    EL HAKIOUI EL HIMDI, BOUSSELHAM SANTA EULALIA, C.F. GRUP 17 20 4 0,2000
    LAOUCHI , NOUH SANTA EULALIA, C.F. GRUP 17 20 4 0,2000
    BONCOMPTE BOVE, JOSEP ORIOL SARRIA, C.P. GRUP 17 21 4 (1 de penalti) 0,1905
    DAZA SUAREZ, AARON JOSUE PUBILLA CASAS, C.E. GRUP 17 22 4 0,1818
    TRINIDAD CUEVAS, YORDI ISMAEL UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE GRUP 17 22 4 0,1818
    MONTES ALBEROLA, ERIC ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. GRUP 17 22 4 0,1818
    MIRA LLORET, ALEIX SISTRELLS C.F. GRUP 17 23 4 0,1739
    MARSAL LARRINAGA, JOSEP PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE GRUP 17 23 4 0,1739
    CHIMENOS CALAF, ADRIA PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE GRUP 17 23 4 0,1739
    VALERO TEJEDO, ANGEL ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F GRUP 17 23 4 0,1739
    GODOY GARCIA, AITOR FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT GRUP 17 23 4 0,1739
    ICHTIOUEN ELKARRAT, MUSTAFA ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. GRUP 17 23 4 0,1739
    PARIS FERRER, ALEX SANTA EULALIA, C.F. GRUP 17 23 4 0,1739
    HERRERA MARTÍN, MARC PUBILLA CASAS, C.E. GRUP 17 23 4 0,1739
    CACERES SERRANO, JULIO CESAR PUBILLA CASAS, C.E. GRUP 17 4 3 0,7500
    EL KASMI SANCHEZ MONCAYO, ISMAEL GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA GRUP 17 5 3 0,6000
    GRAU CID, OSCAR SANT IGNASI CLUB ESPORTIU GRUP 17 5 3 0,6000
    MORALES MORON, PAU ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. GRUP 17 7 3 0,4286
    OBREGON GARCIA, ADRIAN GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA GRUP 17 8 3 0,3750
    PUENTE HEREU, GREGORI SARRIA, C.P. GRUP 17 8 3 0,3750
    MIRANDA SANVICENTE, ADRIAN Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS GRUP 17 10 3 0,3000
    MORAL ROS, ALEX ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. GRUP 17 10 3 0,3000
    ROS BROS, GONZALO SANT IGNASI CLUB ESPORTIU GRUP 17 11 3 0,2727
    LOPEZ VALLE, MARC SARRIA, C.P. GRUP 17 13 3 0,2308
    NAVAS CABARROCAS, LUIS OLYMPIA II CLUB ESPORTIU GRUP 17 14 3 0,2143
    DUMRE , GOKARNA PUBILLA CASAS, C.E. GRUP 17 15 3 0,2000
    LOPEZ DELGADO, MARC FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT GRUP 17 16 3 0,1875
    RAYA GONZALEZ, VICTOR SISTRELLS C.F. GRUP 17 17 3 0,1765
    LOPEZ RODRIGUEZ, RAUL ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. GRUP 17 17 3 0,1765
    BENITO CIVIT, GERARD ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS GRUP 17 18 3 0,1667
    MORATO SEBASTIA, ROGER SANT IGNASI CLUB ESPORTIU GRUP 17 18 3 0,1667
    TEJERO LÓPEZ, LUIS OLYMPIA II CLUB ESPORTIU GRUP 17 19 3 0,1579
    MORALES BATISTA, JUAN CARLOS FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT GRUP 17 19 3 0,1579
    DURAN DE ARRIETA, ISAAC ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS GRUP 17 20 3 0,1500
    MAMANI PILLCO, ALEX PUBILLA CASAS, C.E. GRUP 17 21 3 0,1429
    CHACON CASAS, ALBERT SISTRELLS C.F. GRUP 17 21 3 0,1429
    FERNANDEZ JANSA, ISMAEL SANTA EULALIA, C.F. GRUP 17 22 3 0,1364
    ARTIGAS LÓPEZ, SERGIO ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F GRUP 17 22 3 0,1364
    CASTAÑE DEL BARRIO, MARC OLYMPIA II CLUB ESPORTIU GRUP 17 22 3 0,1364
    MATEO DIAZ, VICTOR FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT GRUP 17 22 3 (1 de penalti) 0,1364
    CEBREIRO ROMERO, OSCAR ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F GRUP 17 23 3 0,1304
    LARIO MARTINEZ, ERIC SISTRELLS C.F. GRUP 17 23 3 0,1304
    BALDE LOPEZ, JORGE ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS GRUP 17 23 3 0,1304
    CANO MURCIANO, CHRISTIAN ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. GRUP 17 23 3 0,1304

    “No seas rápido al juzgar: Es mejor preguntarse y darse tiempo para responder antes de juzgar”.

  5. #235
    Status
    Desconectado
    Administrador Avatar de andelain
    Fecha de ingreso
    19 mar, 11
    Mensajes
    10,483

    Re: JUVENIL 2ªdiv. Grupo 17- Quinielas-Resultados-Comentarios. Temp. 2017/18

    Saludos







    GOLEADORES












    DELGADO VERA, JUAN VALENTIN PUBILLA CASAS, C.E. GRUP 17 6 2 0,3333
    BRAVO CASTILLO, CRISTIAN HARVI PUBILLA CASAS, C.E. GRUP 17 6 2 0,3333
    SERRAT ARENOS, ALEX PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE GRUP 17 7 2 0,2857
    SALAMANCA AMARANTO, JHON ALEJANDRO GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA GRUP 17 7 2 0,2857
    MORTE RAFECAS, NIL Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS GRUP 17 8 2 0,2500
    GARCIA MORENO, ALEJANDRO BECKER PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE GRUP 17 9 2 0,2222
    Periz Calonge, Marc SANT IGNASI CLUB ESPORTIU GRUP 17 9 2 0,2222
    MORA VERA, ERICK LEONARDO PUBILLA CASAS, C.E. GRUP 17 10 2 0,2000
    OLIETE TEJEDOR, ROGER SISTRELLS C.F. GRUP 17 11 2 0,1818
    MOLINA LOPEZ, JUAN ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. GRUP 17 11 2 0,1818
    MIRANDA , EDUIN FERNANDO SANTA EULALIA, C.F. GRUP 17 11 2 0,1818
    CIUTAT VALVERDE, CARLOS OLYMPIA II CLUB ESPORTIU GRUP 17 12 2 0,1667
    BAZAN NOGALES, SEBASTIÁN SISTRELLS C.F. GRUP 17 13 2 0,1538
    SOUCHEIRON HOSPITAL, SANTIAGO SANT IGNASI CLUB ESPORTIU GRUP 17 15 2 0,1333
    MEDINA SANCHEZ, ALVARO ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS GRUP 17 15 2 0,1333
    CUEVAS MORENO, ADRIA FUNDACIO P. CE. JUPITER GRUP 17 15 2 0,1333
    DE OTEIZA SEGARRA, CARLOS SANT IGNASI CLUB ESPORTIU GRUP 17 16 2 0,1250
    PEREZ CASTILLO, OSCAR Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS GRUP 17 16 2 0,1250
    MARIN MARULL, IGNACIO OLYMPIA II CLUB ESPORTIU GRUP 17 16 2 (1 de penalti) 0,1250
    LUCIO INTRIAGO, MIGUEL ANGEL SARRIA, C.P. GRUP 17 17 2 0,1176
    PAWLOWSKI , KACPER JOZEF ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS GRUP 17 17 2 0,1176
    ERRAMLI , SOUHAIL SANTA EULALIA, C.F. GRUP 17 17 2 0,1176
    VALDEOLIVAS NICOLAS, JAUME SISTRELLS C.F. GRUP 17 18 2 0,1111
    REYES BURGOS, DIMAS UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE GRUP 17 18 2 0,1111
    RAMOS HERNANDEZ, YORK DANIEL SISTRELLS C.F. GRUP 17 18 2 0,1111
    GARCIA CABERO, DANIEL SARRIA, C.P. GRUP 17 18 2 0,1111
    CLARÀ PUENTE, JOAN FUNDACIO P. CE. JUPITER GRUP 17 20 2 0,1000
    TARRASON NEBOT, AITOR ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS GRUP 17 21 2 0,0952
    PACHECO MOROCHO, JOSUE DE JESUS UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE GRUP 17 21 2 0,0952
    GARCIA JIMENEZ, DANIEL Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS GRUP 17 21 2 0,0952
    SEGURA FERRERAS, LUIS ENRIQUE UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE GRUP 17 21 2 0,0952
    GONZALBEZ BIOSCA, GUILLERMO JOSE SANT IGNASI CLUB ESPORTIU GRUP 17 21 2 (1 de penalti) 0,0952
    MAYOR SANCHEZ, DAVID FUNDACIO P. CE. JUPITER GRUP 17 22 2 0,0909
    GARCIA SOLER, SALVADOR FUNDACIO P. CE. JUPITER GRUP 17 22 2 0,0909
    VICENTE ALBANDO, SANTIAGO ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F GRUP 17 22 2 0,0909
    NOVEL ALTIMIRAS, ALBERT SANT IGNASI CLUB ESPORTIU GRUP 17 1 1 1,0000
    CORTÉS NOLLA, ELOI PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE GRUP 17 1 1 1,0000
    PARDO PARDO, MARÇAL SANT IGNASI CLUB ESPORTIU GRUP 17 2 1 0,5000
    CORREA FERRERAS, MERLIN UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE GRUP 17 2 1 0,5000
    FUENTES RUBIO, DAVID SISTRELLS C.F. GRUP 17 2 1 0,5000
    MIHAILOV , MIHAIL PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE GRUP 17 3 1 0,3333
    SIMA GALLEGO, SERGI ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. GRUP 17 4 1 0,2500
    LLOBREGAT RUIZ, DAVID ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. GRUP 17 4 1 (1 de penalti) 0,2500
    PINILLOS GOMEZ, MARCO ANTONIO PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE GRUP 17 4 1 0,2500
    PALOMERO GRAMON, ERIC GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA GRUP 17 5 1 (1 de penalti) 0,2000
    SARSRI, MOHAMED GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA GRUP 17 5 1 0,2000
    GRACIA LLEIXA, ALVARO SARRIA, C.P. GRUP 17 5 1 0,2000
    MANSILLA GONZÁLEZ, VALENTÍN GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA GRUP 17 5 1 0,2000
    PALOMINO MARCO, IVAN ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. GRUP 17 6 1 0,1667
    CORBAT DUFFO, PABLO SANT IGNASI CLUB ESPORTIU GRUP 17 6 1 0,1667
    ROSTRO GALERA, ANDRES SISTRELLS C.F. GRUP 17 6 1 0,1667
    GARCIA JOVE, VICTOR UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE GRUP 17 7 1 0,1429
    HAMHAM EL HAISSOUF, MOHAMED GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA GRUP 17 8 1 0,1250
    MENDEZ FIGUEROA, LESTER PUBILLA CASAS, C.E. GRUP 17 8 1 0,1250
    VASQUEZ BAUTISTA, CRISTOPHER DAVID Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS GRUP 17 8 1 0,1250
    Amoros Bach, Marc SANT IGNASI CLUB ESPORTIU GRUP 17 9 1 0,1111
    MARTINEZ CREUS, LUIS SANT IGNASI CLUB ESPORTIU GRUP 17 9 1 0,1111
    RAFECAS DOMEDEL, JOSEP Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS GRUP 17 11 1 0,0909
    MORALES SALAZAR, ALAIN RONALD PUBILLA CASAS, C.E. GRUP 17 12 1 0,0833
    PEGUERO FONTCUBERTA, IGNACIO OLYMPIA II CLUB ESPORTIU GRUP 17 14 1 0,0714
    BLANCO SANCHEZ, ISMAEL ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. GRUP 17 14 1 0,0714
    AUBERT PALAU, ALEX SANT IGNASI CLUB ESPORTIU GRUP 17 15 1 0,0667
    GARCIA ARCALÍS, ARTUR SARRIA, C.P. GRUP 17 15 1 0,0667
    ROSELLO DOLADO, JORDI SARRIA, C.P. GRUP 17 16 1 0,0625
    ALBA PLACES, JUAN LUIS UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE GRUP 17 16 1 0,0625
    TINTORE MURO, ALVARO OLYMPIA II CLUB ESPORTIU GRUP 17 17 1 0,0588
    GOMAR MARTINEZ, DAVID SANTA EULALIA, C.F. GRUP 17 17 1 0,0588
    ORTEGA SALAMERO, MIGUEL Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS GRUP 17 17 1 0,0588
    RIOS PAZ, MARIANO AYAR ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS GRUP 17 17 1 0,0588
    LLAMAS AUÑON, CHRISTIAN FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT GRUP 17 18 1 0,0556
    PICH-AGUILERA RIBAS, LUCAS OLYMPIA II CLUB ESPORTIU GRUP 17 18 1 0,0556
    COCHET MAURICE, JULLIAN THOMAS SARRIA, C.P. GRUP 17 18 1 0,0556
    VILAS MACIA, KILIAN Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS GRUP 17 18 1 0,0556
    GARCIA MONELL, VICTOR SANT IGNASI CLUB ESPORTIU GRUP 17 19 1 0,0526
    GARCÍA FLORES, ANDRÉS MARIA OLYMPIA II CLUB ESPORTIU GRUP 17 19 1 0,0526
    VILANOVA SAR, MARC SARRIA, C.P. GRUP 17 19 1 0,0526
    MOLES ADSARA, MARC SANT IGNASI CLUB ESPORTIU GRUP 17 19 1 0,0526
    COTS MINDAN, SERGI SARRIA, C.P. GRUP 17 19 1 0,0526
    PITARCH SEOANE, XAVIER SANTA EULALIA, C.F. GRUP 17 20 1 0,0500
    SANJOSE MERINO, POL PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE GRUP 17 20 1 0,0500
    MESÀ PLÀSENCIA, ROGER PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE GRUP 17 21 1 0,0476
    FAUS PALLEIRO, ALEJANDRO FUNDACIO P. CE. JUPITER GRUP 17 21 1 0,0476
    MARTIN TORRES, PAU ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS GRUP 17 21 1 0,0476
    RABINES , NICHOLAS PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE GRUP 17 22 1 0,0455
    ALVAREZ LOPEZ, ADRIAN ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F GRUP 17 22 1 0,0455
    CAMPO ARBOLES, SANTIAGO OLYMPIA II CLUB ESPORTIU GRUP 17 22 1 0,0455
    FERNANDEZ TOME, PAU FUNDACIO P. CE. JUPITER GRUP 17 23 1 0,0435
    CARMONA BACH, JAUME ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F GRUP 17 23 1 0,0435
    GUERRERO MEJIA, DYLAN RENATO PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE GRUP 17 0 1


    “No seas rápido al juzgar: Es mejor preguntarse y darse tiempo para responder antes de juzgar”.

  6. #236
    Status
    Desconectado
    Administrador Avatar de andelain
    Fecha de ingreso
    19 mar, 11
    Mensajes
    10,483

    Re: JUVENIL 2ªdiv. Grupo 17- Quinielas-Resultados-Comentarios. Temp. 2017/18

    Saludos







    “No seas rápido al juzgar: Es mejor preguntarse y darse tiempo para responder antes de juzgar”.

  7. #237
    Status
    Desconectado
    Administrador Avatar de andelain
    Fecha de ingreso
    19 mar, 11
    Mensajes
    10,483

    Re: JUVENIL 2ªdiv. Grupo 17- Quinielas-Resultados-Comentarios. Temp. 2017/18

    Saludos





    Sanciones impuestas por Comitè de Competició en su reunión del día 21-02-2018
    JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 17 Jornada: 15 (18/02/2018)
    Nombre Tipo Lic. Artículo Motivo Sanción
    SARRIA, C.P.
    LOPEZ VALLE, MARC
    J 338c Un partit de suspensió per pronunciar termes o expressions atemptatoris contra el decòrum o la dignitat o fer servir gests o signes quem per llur procacitat, es tinguessin en el concepte públic per ofensius. (1 partido)
    UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE
    BEN M'BAREK ACHCHI, TOFIK
    J 336 Un partit de suspensió per la seva expulsió al rebre dues amonestacions. (1 partido)

    Sanciones impuestas por Comitè de Competició en su reunión del día 28-02-2018
    JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 17 Jornada: 16 (25/02/2018)
    Nombre Tipo Lic. Artículo Motivo Sanción
    FUNDACIO P. CE. JUPITER
    MARTINEZ MOREIRA, ALBERT
    J 339 Quatre partits de suspensió per agredir a un altre. (4 partidos)

    Sanciones impuestas por Comitè de Competició en su reunión del día 07-03-2018
    JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 17 Jornada: 17 (04/03/2018)
    Nombre Tipo Lic. Artículo Motivo Sanción
    ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS
    FRAGO BELMONTE, QUIM
    J 336 Un partit de suspensió per la seva expulsió al rebre dues amonestacions. (1 partido)
    OLYMPIA II CLUB ESPORTIU
    PEGUERO FONTCUBERTA, IGNACIO
    J 336 Un partit de suspensió per la seva expulsió al rebre dues amonestacions. (1 partido)
    SANT IGNASI CLUB ESPORTIU
    RIERA GUARDIA, PAU
    J 336 Un partit de suspensió per la seva expulsió al rebre dues amonestacions. (1 partido)
    UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE
    REYES BURGOS, DIMAS
    J 336 Un partit de suspensió per la seva expulsió al rebre dues amonestacions. (1 partido)

    Sanciones impuestas por Comitè de Competició en su reunión del día 14-03-2018
    JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 17 Jornada: 18 (11/03/2018)
    Nombre Tipo Lic. Artículo Motivo Sanción
    Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS
    MIRANDA SANVICENTE, ADRIAN
    J 336 Un partit de suspensió per la seva expulsió al rebre dues amonestacions. (1 partido)

    Sanciones impuestas por Comitè de Competició en su reunión del día 21-03-2018
    JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 17 Jornada: 19 (18/03/2018)
    Nombre Tipo Lic. Artículo Motivo Sanción
    ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.
    LOPEZ RODRIGUEZ, RAUL
    J 336 Un partit de suspensió per la seva expulsió al rebre dues amonestacions. (1 partido)
    ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D.
    MORAL ROS, ALEX
    J 338f Un partit de suspensió per comportar-se de manera violenta arran del joc o com a conseqüència directa d'algun episodi del mateix, sempre que l'acció origini risc, però no es produeixin conseqüències danyoses o lesives. (1 partido)
    ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F
    VELAIRE MUÑOZ, PAU
    J 338f Dos partits de suspensió per comportar-se de manera violenta arran del joc o com a conseqüència directa d'algun episodi del mateix, sempre que l'acció origini risc, però no es produeixin conseqüències danyoses o lesives. (2 partidos)
    SANT IGNASI CLUB ESPORTIU
    GARCIA MONELL, VICTOR
    J 337 Un partit de suspensió per la seva expulsió del terreny de joc amb targeta vermella directa. (1 partido)

    Sanciones impuestas por Comitè de Competició en su reunión del día 28-03-2018
    JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 17 Jornada: 20 (25/03/2018)
    Nombre Tipo Lic. Artículo Motivo Sanción
    Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS
    ORTEGA SALAMERO, MIGUEL
    J 338c(1),338c(1) Dos partits de suspensió per pronunciar termes o expressions atemptatoris contra el decòrum o la dignitat o fer servir gests o signes quem per llur procacitat, es tinguessin en el concepte públic per ofensius. (2 partidos)
    Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS
    RAFECAS DOMEDEL, JOSEP
    J 338h(1),336(1) Dos partits de suspensió per no dirigir-se als vestidors un cop expulsat, sense possibilitat de presenciar el partit des de la graderia. (2 partidos)
    SISTRELLS C.F.
    MEDINA BAUSAN, JAVIER
    J 336 Un partit de suspensió per la seva expulsió al rebre dues amonestacions. (1 partido)
    SISTRELLS C.F.
    PARRA CASTAÑO, BLAS
    D 338.2b(2),338c(1),338h(1) Quatre partits de suspensió pel fet d'adreçar-se al àrbitres, directius o autoritats esportives en termes o amb actituds injurioses o de menyspreu. (4 partidos)
    PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE Art. 226.1.- Considerar el partit com a suspès per causa de força major.
    SANT IGNASI CLUB ESPORTIU Art. 226.1.- Considerar el partit com a suspès per causa de força major.

    Sanciones impuestas por Comitè de Competició en su reunión del día 11-04-2018
    JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 17 Jornada: 21 (08/04/2018)
    Nombre Tipo Lic. Artículo Motivo Sanción
    ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS
    FRAGO BELMONTE, QUIM
    J 336 Un partit de suspensió per la seva expulsió al rebre dues amonestacions. (1 partido)
    ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS
    VILAJOSANA MARTORELL, PAU
    J 336 Un partit de suspensió per la seva expulsió al rebre dues amonestacions. (1 partido)
    FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT
    TAGRO , BEDI ARTHUR
    J 336 Un partit de suspensió per la seva expulsió al rebre dues amonestacions. (1 partido)
    Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS
    MIRANDA SANVICENTE, ADRIAN
    J 336 Un partit de suspensió per la seva expulsió al rebre dues amonestacions. (1 partido)
    SISTRELLS C.F.
    PASCUAL GALÁN, MARCOS
    E 338c Un partit de suspensió per pronunciar termes o expressions atemptatoris contra el decòrum o la dignitat o fer servir gests o signes quem per llur procacitat, es tinguessin en el concepte públic per ofensius. (1 partido)

    Sanciones impuestas por Comitè de Competició en su reunión del día 18-04-2018
    JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 17 Jornada: 22 (15/04/2018)
    Nombre Tipo Lic. Artículo Motivo Sanción
    ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F
    DA SILVA CORREIA , ANDRÉ FILIPE
    J 339 Quatre partits de suspensió per agredir a un altre. (4 partidos)

    Sanciones impuestas por Comitè de Competició en su reunión del día 25-04-2018
    JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 17 Jornada: 23 (22/04/2018)
    Nombre Tipo Lic. Artículo Motivo Sanción
    FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT
    EL KHAYAT , MOHAMED
    J 337 Un partit de suspensió per la seva expulsió del terreny de joc amb targeta vermella directa. (1 partido)

    Sanciones impuestas por Comitè de Competició en su reunión del día 03-05-2018
    JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 17 Jornada: 24 (29/04/2018)
    Nombre Tipo Lic. Artículo Motivo Sanción
    ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F
    CARTAÑA SANCHEZ, ALEX
    J 336 Un partit de suspensió per la seva expulsió al rebre dues amonestacions. (1 partido)
    ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS
    PAWLOWSKI , KACPER JOZEF
    J 338.2b Quatre partits de suspensió pel fet d'adreçar-se al àrbitres, directius o autoritats esportives en termes o amb actituds injurioses o de menyspreu. (4 partidos)
    SANTA EULALIA, C.F.
    LAOUCHI , NOUH
    J 336 Un partit de suspensió per la seva expulsió al rebre dues amonestacions. (1 partido)
    SARRIA, C.P.
    BARRIL PUIG, POL
    E 338.2b(2),338h(1) Tres partits de suspensió pel fet d'adreçar-se al àrbitres, directius o autoritats esportives en termes o amb actituds injurioses o de menyspreu. (3 partidos)

    Sanciones impuestas por Comitè de Competició en su reunión del día 16-05-2018
    JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 17 Jornada: 20 (25/03/2018)
    Nombre Tipo Lic. Artículo Motivo Sanción
    SANT IGNASI CLUB ESPORTIU
    SEGON GAZULLA, SANTIAGO
    J 336 Un partit de suspensió per la seva expulsió al rebre dues amonestacions. (1 partido)

    JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 17 Jornada: 26 (13/05/2018)
    Nombre Tipo Lic. Artículo Motivo Sanción
    ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS
    ZAHN VILA, MAX
    J 336 Un partit de suspensió per la seva expulsió al rebre dues amonestacions. (1 partido)
    FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT
    BOUKAHAILA ARAISSI, MOHAMED AMIN
    J 336 Un partit de suspensió per la seva expulsió al rebre dues amonestacions. (1 partido)

    “No seas rápido al juzgar: Es mejor preguntarse y darse tiempo para responder antes de juzgar”.

  8. #238
    Status
    Desconectado
    Administrador Avatar de andelain
    Fecha de ingreso
    19 mar, 11
    Mensajes
    10,483

    “No seas rápido al juzgar: Es mejor preguntarse y darse tiempo para responder antes de juzgar”.

  9. #239
    Status
    Desconectado
    Administrador Avatar de andelain
    Fecha de ingreso
    19 mar, 11
    Mensajes
    10,483

    “No seas rápido al juzgar: Es mejor preguntarse y darse tiempo para responder antes de juzgar”.

  10. #240
    Status
    Desconectado
    Administrador Avatar de andelain
    Fecha de ingreso
    19 mar, 11
    Mensajes
    10,483

    “No seas rápido al juzgar: Es mejor preguntarse y darse tiempo para responder antes de juzgar”.

 

 
Página 24 de 24 PrimerPrimer ... 14222324

Temas similares

  1. JUVENIL 1ªdiv. Grupo 2- Quinielas-Resultados-Comentarios. Temp. 2017/18
    Por treps en el foro Juvenil Primera Divisió Grup 2
    Respuestas: 117
    Último mensaje: Ayer, 23:08
  2. JUVENIL 1ªdiv. Grupo 1- Quinielas-Resultados-Comentarios. Temp. 2017/18
    Por treps en el foro Juvenil Primera Divisió Grup 1
    Respuestas: 112
    Último mensaje: Ayer, 23:05
  3. Respuestas: 1
    Último mensaje: 15/05/2018, 07:45
  4. Grupo 11 -Quinielas-Resultados-Comentarios.etc Temp.2017-18
    Por treps en el foro Infantil Primera Divisió Grups (11-17)
    Respuestas: 1
    Último mensaje: 28/09/2017, 15:46

Permisos de publicación

  • No puedes crear nuevos temas
  • No puedes responder temas
  • No puedes subir archivos adjuntos
  • No puedes editar tus mensajes
  •  
El huso horario es GMT +1. La hora actual es: 01:45.
Powered by vBulletin®
Copyright © 2018 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Content Relevant URLs by vBSEO
Traducción por ForoBeta Copyright © 2018.
©catalunyafutbol.cat
Los Tejos